• RU
 • EN
 • UA

Доставка вантажів та товарів на склади Amazon FBA з будь-якої точки світу

Команда Amazon FBA ТОВ «ОЛЕНІЧ ГРУП ЛТД» готова подбати про всі аспекти Вашого перевезення з будь-якої точки світу до відповідного центру обслуговування Amazon.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

Питання-Відповідь

01Що таке Amazon FBA?

Fullfillment by Amazon (FBA) – це сервіс надання складів та інших послуг компанією Amazon усім продавцям на цьому маркетплейсі. Це особливо вигідно, коли немає місця для збереження великої партії товарів. Amazon забезпечує таким приміщенням й відповідає за своєчасну доставку вантажу. Вам залишається лише займатись виробництвом товару і рекламою. Такий метод роботи спрощує ведення бізнесу для підприємців, що продають товари на Amazon.

02Як вантажі та товари доставляються на склади Amazon FBA?

Olenich Group транспортує вантажі та товари на склади Amazon FBA двома способами: авіа- та морським транспортом. Це одні з найбезпечніших видів транспорту, які перевозять товар цілим та неушкодженим. Кожен вантаж надійно пакується, тому Вам не потрібно хвилюватись за його безпеку. Для термінової доставки підійде авіаперевезення, а для того, щоб заощадити на перевезенні, варто вибрати морський транспорт.

03Чи є якісь особливості доставки вантажів до Amazon FBA?

Ми доставляємо будь-які вантажі на склади компанії Амазон. Для цього використовуємо морський та авіатранспорт. Для організації перевезення потрібно надати дані про товар та вказати місце призначення. Перевагою нашої співпраці є те, що ми надаємо весь комплекс логістичних послуг від завантаження до розвантаження товару на складі. Далі компанія Amazon організовує зберігання та доставку до покупця, а Ви займаєтесь іншими важливими справами.

04З яких країн я можу доставити вантаж або товари в Amazon FBA?

Наша компанія організовує доставку вантажів на склади Amazon FBA з будь-якої країни.  Товари відправляються авіа та морським перевезенням. Ми надаємо весь комплекс логістичних послуг, допомагаємо оформити документи та надаємо консультації з перевезення. Оформити заявку на перевезення зручно на сайті компанії Olenich Group в онлайн режимі. Тож немає різниці, в якій точці світу Ви знаходитесь.

 • Вихід компанії на міжнародний ринок дозволяє збільшити прибуток в рази. Але для того, щоб стабільно працювати на зовнішньому ринку, потрібно організувати своєчасну та якісну доставку.
  Olenich Group допоможе обрати оптимальний метод перевезення, оформити дозволи на експорт та зменшити витрати на доставку. Ми зацікавлені в успіху кожного клієнта, тому гарантуємо швидке і безпечне перевезення товарів на склади Amazon FBA з будь-якої точки світу!

  Що таке Amazon FBA та як працює доставка вантажів на склади Amazon FBA

  Fullfillment by Amazon (FBA) – це система надання складів та інших послуг Amazon для усіх продавців цього маркетплейса. Це вигідно, коли потрібно зберігати велику партію товарів, а свого складу немає. Amazon надає таке приміщення й забезпечує своєчасну доставку вантажу, а ви лише займаєтесь виробництвом товару і маркетингом. Цей сервіс значно спрощує ведення бізнесу для підприємців, що виставляють товари на маркетплейсі Amazon.

  Доставка вантажів і товарів на склади Amazon FBA займає одне з найбільш важливих місць для розвитку бізнесу. Olenich Group допоможе організувати швидку та безпечну доставку на склади в США. Компанія Amazon приймає вантаж та розподіляє по своїх складах в різних регіонах країни для зручності доставки до покупця. Amazon приймає та обробляє замовлення клієнтів від всіх продавців. На складах товари упаковують, формують посилки і відправляють за вказаними адресами.

  Доставка товарів на склади Amazon FBA компанією Olenich Group – це зручно та ефективно! Ви просто передаєте вантаж нам і не хвилюєтесь за безпеку його переміщення та вчасну доставку: ми організовуємо весь комплекс перевезення, а ви займаєтесь іншими важливими справами.

 • Як відправити вантаж на склад Amazon

  Наша компанія надає логістичні послуги з доставки будь-якого вантажу на склади Amazon FBA в США. Ми супроводжуємо кожну посилку від відправника до одержувача, допомагаємо з вибором транспортного засобу та розробляємо найкращий маршрут для швидкої, безпечної доставки. Транспортуємо вантажі тільки провіреними шляхами, що дозволяє оминути всі можливі перешкоди. Доставка вантажів на склади Amazon FBA здійснюється авіа- та морським транспортом. Це одні з найбезпечніших способів перевезення, що зменшують ризик пошкодження товару до нуля. Авіаперевезення дозволять транспортувати вантаж за декілька днів. Морський транспорт доставляє товари протягом 30–55 днів, однак він доступніший за ціною – вартість морського перевезення в рази нижче, ніж авіа.

  Ми постійно відстежуємо переміщення товару за допомогою інноваційних технологій та надаємо регулярні звіти. Доставка товарів на склади Amazon FBA завдяки співпраці з Olenich Group дозволяє зменшити фінансові витрати та заощадити час на інші важливі завдання.

  Перетин кордону вантажем передбачає формування великого пакету документів – сертифікати, дозволи, декларації та накладні. Ми допомагаємо з оформленням усіх супровідних документів та надаємо послуги митного брокера: оформлення митної документації, консультація щодо змін в законодавстві та правилах перевезення, налагодження діалогу клієнта з інспекторами та іншими органами державної влади, а також отримання всіх необхідних дозволів. Митний брокер допоможе зареєструвати фірму як учасника зовнішньоекономічної діяльності.

  Ми організуємо швидке та безпечне перевезення товару на склади Amazon FBA та надамо найкращі умови доставки! Транспортуємо будь-який вантаж авіа- або морським транспортом та надаємо консультації з питань міжнародних перевезень. Ми вирішуємо найскладніші завдання й гарантуємо справжню оперативність доставки!

Детальніше

Менше