• RU
  • EN
  • UK

Amazon FBA

Команда Amazon FBA ТОВ «ОЛЕНІЧ ГРУП ЛТД» готова подбати про всі аспекти Вашого перевезення з будь-якої точки світу до відповідного центру обслуговування Amazon.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

faq

faq

1. Що таке Amazon FBA?

Fullfillment by Amazon - це спеціальна програма Amazon для продавців маркетплейса. Технічно це означає, що Ви здійснюєте доставку свого товару до складу Amazon, а Amazon самостійно організовує подальше відправлення товару покупцеві (після покупки на сайті Amazon). Ви оплачуєте витрати по зберіганню на складі і спец. збори, додатково можна замовити послугу маркування та перепакування.

Сервіс FBM (Fulfillment by Merchant) навпаки передбачає відвантаження товару зі складу продавця, тобто продавець самостійно забезпечує обробку і доставку товару покупцеві.

2. Як здійснюється доставка вантажу і товарів на склади Amazon FBA?

Доставка до місця призначення США (для подальшої доставки на склад Amazon в США) може бути здійснена авіа або водним видом транспорту. Залежно від товару, його кількості, ваги і необхідних термінів доставки, Ви можете вибрати зручний і економічно вигідний для Вас варіант.

Пам'ятайте, що перед відправкою товару в США Вам обов'язково потрібно перевірити обмеження по імпорту товару в США і підготувати необхідні супровідні документи / дозволи / тощо для ввезення товару.

3. Чи є особливості доставки вантажу або товарів на Amazon FBA?

Одна з особливостей доставки товару на склад Amazon полягає в тому, що Amazon сам номінує склад, на який Ви повинні будете доставити свій товар. Тобто Ви не можете вибрати самостійно склад, на який хотіли б відправити товар. Також упаковка та маркування товару повинні відповідати вимогам Amazon.

4. З яких країн я зможу доставити вантаж або товар в Amazon FBA?

Доставку товару в США на склад Amazon можна здійснити з будь-якої країни, з якої здійснюється доставка авіа та / або водним транспортом в США.

Звертаємо Вашу увагу, що попередньо необхідно перевірити обмеження по імпорту в США щодо обраного Вами товару і країни походження даного товару.