• RU
 • EN
 • UA

Міжнародні авіаперевезення

Міжнародні авіаперевезення вантажів – це найшвидший і надійніший спосіб доставки.
Авіадоставка зводить до мінімуму будь-які зовнішні чинники, гарантуючи збереження вмісту і оперативність виконання замовлення.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

Питання-Відповідь

01Як здійснюються авіаперевезення?

Авіаперевезення здійснюються в декілька етапів. Спочатку вантаж прибуває від відправника для оформлення митних документів. Ми пакуємо та маркуємо посилки, відстежуємо переміщення вантажу та  контролюємо дотримання всіх вимог договору. При необхідності допомагаємо оформити супровідні документи та страховку. Після завершення транспортування надаємо звіти про результати нашої співпраці.

02Що потрібно для міжнародних авіаперевезень?

Авіаперевезення підходять для більшості товарів – особливо тих, що потребують швидкої доставки. Для оформлення заявки на авіаперевезення необхідно вказати клас вантажу, вагу, розмір, країну призначення та інші особливості. Потрібно оформити пакет документів для проходження митного контролю. Ми надаємо послуги митного брокера, щоб уникнути затримок та інших неприємностей під час транспортування.

03Чи є якісь особливості міжнародних авіаперевезень?

Авіаперевезення – це найшвидший та найбезпечніший спосіб доставки. Такий тип перевезення найкраще підходить для доставки цінностей, медикаментів, продуктів харчування та небезпечних вантажів. За допомогою перевезення літаком можна доставити вантаж у  важкодоступні місця, де немає автомобільних доріг та залізничного сполучення. Однак такий вид транспортування дорожчий та вимагає відповідної документації.

04Як я можу зв’язатися з Вами?

Щоб замовити послуги міжнародних авіаперевезень вантажів, необхідно оформити заявку на сайті компанії Olenich Group. Для цього потрібно вказати назву вантажу, габарити, масу та країну отримувача в онлайн режимі. Можна самостійно зателефонувати за номерами в розділі «Контакти» та обговорити всі деталі доставки. Ми із задоволенням дамо відповіді на всі питання та швидко оформимо заявку на доставку. 

 • Міжнародні авіаперевезення – це найкращий варіант доставки цінних вантажів! Це швидкий і дійсно надійний спосіб транспортування, який дозволяє перевозити дорогоцінності, електроніку, вантажі, що швидко псуються, та медикаменти.
  Компанія Olenich Group доставляє різні типи вантажів авіатранспортом, допомагає оформити документи на експорт та імпорт і з легкістю розв’язує найскладніші ситуації. Ми гарантуємо своєчасну доставку товару до місця призначення цілим та неушкодженим!

  Міжнародні авіаперевезення вантажів – швидка доставка вантажу в будь-який куточок світу

  Перевезення вантажів літаком – найбільш зручний та надійний спосіб транспортування. Вантаж доставляється значно швидше, ніж в порівнянні з автомобільним, залізничним чи морським транспортом. Швидкість і безпека – головна перевага авіаперевезення!

  Olenich Group надає логістичні послуги з доставки вантажу на чартерних та інтермодальних (змішаних) перевезеннях. Ми перевозимо збірні вантажі, небезпечні та швидкопсувні вантажі, забезпечуємо складську логістику – приймання, обробку, складування та розподіл вантажів в Україні та за її межами. Доставляємо вантаж в аеропорт, займаємось оформленням відповідних документів та завантаженням вантажу в літак.

  Спочатку товари прибувають зі складу відправника для оформлення митної документації. Ми упаковуємо та маркуємо вантаж, відстежуємо його переміщення, контролюємо дотримання всіх вимог, зокрема терміну доставки. Допомагаємо оформити супровідні документи та страховку вантажу в провідних страхових компаній. Після завершення транспортування вантаж проходить митне оформлення та прямує до отримувача.

  Olenich Group доставляє вантажі авіаперевезенням в будь-яку країну. Один з найпопулярніших напрямків – це доставка товару з Китаю. Ми допомагаємо оперативно отримати вантаж навіть з найвіддаленіших куточків світу, співпрацюємо з надійними зарубіжними партнерами, тому можемо гарантувати безпечне перевезення навіть об’ємних і комплексних вантажів.

 • Основні типи вантажів, які доставляються за допомогою авіаперевезення
  Нам важливо знати тип вантажу, його вагу та особливості перевезення, щоб сформувати оптимальний маршрут та необхідне упакування для безпечної доставки.
  Міжнародні авіаперевезення доцільно обирати для доставки цінних вантажів – документів, дорогоцінностей та предметів мистецтва. Таким способом часто перевозять медикаменти, електроніку та габаритні вантажі. Також авіаперевезення вантажів – це найкращий метод доставки продуктів, що швидко псуються. Жоден інший транспортний засіб не зможе перемістити вантаж з іншого материка всього за 2–3 дні, тому для медичних препаратів і продуктів харчування авіаперевезення – це єдиний варіант!
  Всім відомо, що літак – це найбезпечніший вид транспорту. Ймовірність потрапити в ДТП на дорозі в тисячі разів більше, ніж виникнути неприємностям під час авіаперевезення. Саме тому доставка небезпечних вантажів авіатранспортом – це найкращий вибір.
  Вигідні міжнародні авіаперевезення Olenich Group

  Доставка вантажів літаком має безліч переваг:

   • доставка в будь-який куточок світу – розгалужена мережа аеропортів і високорозвинена інфраструктура дозволяє транспортувати вантажі в будь-яку країну та виконувати внутрішні перевезення;
   • висока швидкість доставки – авіаперевезення вантажів суттєво скорочують час на доставку. Затримок під час перевезень літаком практично не буває – комерційні рейси відправляються регулярно, а якщо рейс відкладено, то вантаж відправляється іншим літаком;
   • низька вартість страхування – страховка коштує значно менше, оскільки перевезення літаком відбувається значно швидше, ніж морським судном чи автотранспортом;
   • можливість самостійного відстеження вантажу – більшість авіакомпаній дозволяють відстежувати переміщення вантажу від моменту відправлення до прибуття в місце призначення.

  Міжнародні авіаперевезення вантажів – найкращий варіант, коли необхідно доставити вантаж в обмежений термін, однак такий спосіб не з дешевих. Щоб зменшити вартість доставки, можна вибрати комбіноване перевезення, наприклад авіадоставку товару в одну з країн Європи і перевезення в Україну автотранспортом. На вартість також впливає клас вантажу, обсяг та вага, а також країна відправника.

  Авіаперевезення знаходиться на першому місці серед усіх видів доставки вантажів. Це безпечний та швидкий спосіб, що дозволяє транспортувати вантажі в будь-яку точку світу всього за декілька днів. Це оптимальний варіант, коли потрібно доставити товар з одного материка на інший, не використовуючи декілька видів транспорту.

  Olenich Group надає логістичні послуги та супроводжує на кожному етапі перевезення. Ми контролюємо завантаження та переміщення вантажу, надаємо регулярні звіти та допомагаємо оформити страховку і супровідні документи. З нами ви не будете хвилюватись про збереження вантажу, терміни доставки чи можливі проблеми в дорозі!

Детальніше

Менше