• RU
  • EN
  • UK

Автомобільні відправлення

Підбір способу доставки, виходячи з потреб клієнта, – наш пріоритет. Для вантажів, які необхідно доставити «від дверей до дверей» в рази швидше за доставку контейнером, ми раді запропонувати комплекс послуг з прямого автотранспортного перевезення вантажів (повне завантаження – FTL/ часткове завантаження – LTL), як по території України, так і по території материкової частини Європи і Азії.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

faq

faq

1. Як здійснюються автоперевезення вантажів?

Автоперевезення складається з приймання вантажу від відправника, завантаження, транспортування, розвантаження та передачі вантажу одержувачу. При цьому кожен з етапів може включати додаткові транспортно-технологічні операції, пов'язані з особливостями автомобільних перевезень в залежності від виду та характеристик вантажу, транспортних і розвантажувальних засобів, умов і способів організації.

2. Що потрібно для міжнародного автомобільного вантажоперевезення?

Вантажовласник зобов'язаний пред'явити транспортній компанії всі відомості про вантаж, на підставі яких перевізник визначає відповідні дозволи, потрібну кількість автотранспортних засобів та їх характеристики, обирає найкращий можливий графік та маршрут руху, узгоджує перевезення з вантажовласником та визначає вартість даної послуги.

3. Чи є особливості при міжнародному автоперевезенні вантажів?

Міжнародні автоперевезення - універсальний і мобільний спосіб доставки будь-яких партій і типів вантажу в будь-яку точку світу, де є дорога. Швидкопсувні, негабаритні, небезпечні, рідкі, збірні, генеральні, незручні для перевантаження і т.д.

Основними перевагами є доступні тарифи, швидкість, безпечність, можливість доставки «від дверей до дверей».

4. Як я можу зв'язатися з Вами?

Будь-яким зручним для Вас способом:

– за телефонами +38 (048) 237-14-33, +38 (050) 433 77 99
– поштою welcome@og.ua