• RU
 • EN
 • UA

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

Питання-Відповідь

01Як здійснюється вантажоперевезення?

Компанія Olenich Group організовує автоперевезення в будь-яку країну Європи та Азії. Ми супроводжуємо на кожному етапі переміщення вантажу – займаємось навантаженням вантажу, маркуємо посилки, контролюємо переміщення за допомогою мобільного та GPS зв’язку з водіями та розвантаження вантажу. Для кожного типу вантажу підбираємо відповідний транспорт, надаємо регулярні звіти та допомагаємо оформити документи.

02Що потрібно для міжнародних автоперевезень?

Для експорту та імпорту товару необхідно мати всі відповідні документи – накладні, дозволи та сертифікати. Ми допомагаємо з оформленням документації згідно міжнародних правил, надаємо послуги митного брокера. Також товар повинен бути правильно упакованим і промаркованим. Автотранспорт та водій теж повинні мати сертифікати та інші документи для проходження кордону.

03Які особливості міжнародних автоперевезень?

Міжнародні автоперевезення повинні здійснюватися відповідно до міжнародних правил. Кожен вантаж повинен перевозитись у відповідному транспортному засобі. Це гарантує безпеку та швидкість перевезення. Обов’язковий момент – наявність всіх необхідних документів (дозволи, накладні, договори, сертифікати тощо). Ми допомагаємо на кожному етапі переміщення вантажу, консультуємо щодо питань транспортування та допомагаємо з проходженням митного контролю.

04Як я можу з Вами зв'язатися?

Замовити послуги міжнародних автоперевезень вантажів легко на сайті компанії Olenich Group. Для цього потрібно лише заповнити форму в онлайн режимі або ж самостійно зателефонувати за номерами в розділі «Контакти». Ми із задоволенням дамо відповіді на всі питання щодо автоперевезення, оформлення супровідних документів та швидко оформимо заявку на доставку. Ми зробимо все можливе, щоб Ви були задоволені результатом співпраці.

 • Міжнародні автоперевезення – це ефективний та безпечний спосіб доставки будь-яких вантажів в Європу, Азію та регіони України. Транспортування автомобілем не залежить від графіків чи погодних умов, тож Olenich Group гарантує виконання всіх вимог та своєчасну доставку!

  Ми пропонуємо найкращі рішення в області логістики, індивідуальний підхід та вигідні умови перевезення. Ми підбираємо транспорт відповідно до типу вантажу, контролюємо кожен етап його переміщення та вирішуємо найскладніші ситуації!

  Міжнародні автоперевезення Olenich Group – оперативна доставка вантажів

  Автомобільні перевезення дозволяють швидко та безпечно доставити вантаж в будь-яку країну. Основна перевага тут – мобільність, оскільки автотранспорт не прив’язаний до графіків, залізничних колій чи аеропортів. Такий вид перевезення дозволяє експортувати та імпортувати товари з материкової частини Європи, Азії, а також доставляти вантажі по Україні.

  В компанії Olenich Group можна замовити повне FTL та часткове LTL завантаження. Перший варіант доцільно вибирати для великогабаритного вантажу або партії товарів. Часткове завантаження підходить для перевезення дрібних посилок та дозволяє заощадити на доставці, оскільки вартість розподіляється на всіх відправників. Якщо потрібно в стислі терміни відправити вантаж, ми швидко знайдемо підходящий транспорт та оформимо всі необхідні документи!

  Ми пропонуємо автоперевезення велико- та дрібногабаритних вантажів, товарів, що потребують певного температурного режиму та небезпечних вантажів. Для кожного типу ми підбираємо відповідний транспортний засіб – авто з тентовим та ізотермічним кузовом, автоцистерни, контейнеровози та рефрижератори. Використовуємо автомобілі вантажопідйомністю від 1,5 до 22 тон, тож з легкістю перевеземо будь-який тип вантажу.
  Кожне авто має всі необхідні дозволи та сертифікати, тому з легкістю проходить митний контроль. Також ми пропонуємо допомогу в оформленні супровідних документів, послуги митного брокера. Допоможемо оформити всю документацію згідно законодавства України та міжнародних правил транспортування вантажів.

  Перед відправкою вантажу ми розраховуємо найкращий маршрут, щоб уникнути можливих затримок та інших нюансів. Відстежуємо переміщення автотранспорту за допомогою новітніх технологій – GPS навігації. Ми відповідально підходимо до організації кожного автоперевезення, тож виключаємо усі можливі ризики.

 • Міжнародні перевезення будь-якого вантажу

  Olenich Group надає логістичні послуги з перевезення будь-якого тип вантажу!
  Змішані перевезення – транспортування вантажу за одним договором декількома видами транспорту.
  Вантажі, що швидко псуються – доставка вантажів, які потребують дотримання конкретного температурного режиму здійснюється за допомогою рефрижераторів. Ми виконуємо навіть найжорсткіші вимоги щодо температурних режимів.

  Міжнародні автоперевезення збірних вантажів – транспортування схожих за комплектацією вантажів від різних відправників. Ми оформлюємо всі відповідні документи та доставляємо вантаж в будь-яку країну Європи чи Азії.
  Дрібно- та великогабаритні вантажі – великі конструкції та об’ємне обладнання ми перевозимо максимально акуратно, з дотриманням усіх вимог. Вантаж надійно захищений в спеціально обладнаному автотранспорті.
  Автомобільні перевезення за схемою «від дверей до дверей»

  Ми надаємо логістичні послуги за схемою «від дверей до дверей». Організовуємо перевезення, експедирування та зберігання вантажів. Контролюємо навантаження, маркування, переміщення і розвантаження товару. Безперервно підтримуємо мобільний та GPS зв’язок з водіями. Надаємо регулярні звіти про транспортування вантажу. Супроводжуємо на кожному етапі доставки та консультуємо щодо питань про перевезення та оформлення документів.

  Для того, щоб бути впевненим в успішній доставці, ми пропонуємо оформити страховку в найкращих страхових компаніях України та за кордоном. Також надаємо послуги митного брокера в Одеському, Південному та Чорноморському портах. З нами міжнародні автоперевезення стануть доступним та легким процесом, при якому ви отримуєте найкращий результат з мінімальними зусиллями!

  Автомобільні перевезення Olenich Group допоможуть доставити будь-який товар як по території України, так і за її межами. Ми перевозимо збірні та наливні вантажі, товари, що швидко псуються, великогабаритні обладнання й конструкції в країни Європи і Азії.

  Головна перевага автоперевезень – це оперативність. Обираючи такий тип транспортування, ви будете впевнені в своєчасній та безпечній доставці. Якщо потрібно оформити супровідні документи, розібратись в юридичних тонкощах, ми з радістю допоможемо. Ось чому працювати з нами – надійно та ефективно!

Детальніше

Менше