• RU
  • EN
  • UK

Негабаритні вантажі

Використовуючи наш досвід, ми пропонуємо варіанти відвантаження негабаритного вантажу як у контейнерах (FLAT RACK, OPEN TOP), так і без контейнерів, на лінійних судах – контейнеровозах, судах РО-РО і трампових судах.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

faq

faq

1. Що таке негабаритні вантажі?

Негабаритні вантажі - це вантажі, розмір або вага яких перевищує розмір або вагу допустимих для перевезення стандартним транспортним засобом.

2. Як здійснюється міжнародне перевезення негабаритних вантажів?

Міжнародне перевезення негабаритного вантажу - складний процес, тому для ефективного вирішення всіх поставлених завдань рекомендуємо звернутися в ТОВ «ОЛЕНІЧ ГРУП ЛТД».

3. Що потрібно для міжнародного перевезення негабаритних вантажів?

Міжнародне перевезення негабаритних вантажів здійснюється відповідно до затверджених транспортних конвенцій, для його організації необхідні спеціальні дозволи та відповідність техніки, що перевозить вантаж, встановленим нормам і вимогам.

4. Чи є особливості при міжнародних перевезеннях негабаритних вантажів?

Міжнародне перевезення негабаритного вантажу має ряд жорстких вимог до транспортних засобів, призначених для навантаження і перевезення, безпеки вантажів, дотримання місцевих правил України і країн транзиту, пропускної здатності автомобільних доріг, наявності тунелів і ліній електропередач під час перевезення, і навіть до стану погоди і сезону під час транспортування.Негабаритні вантажі становлять небезпеку для дорожніх конструкцій, а їх перевезення небезпечні для дорожнього руху.

5. Як я можу зв'язатися з Вами?

Будь-яким зручним для Вас способом:

– за телефонами +38 (048) 237-14-33, +38 (050) 433 77 99
– поштою welcome@og.ua