• RU
 • EN
 • UA

Перевезення та відвантаження негабаритних вантажів

Використовуючи наш досвід, ми пропонуємо варіанти відвантаження негабаритного вантажу як у контейнерах (FLAT RACK, OPEN TOP), так і без контейнерів, на лінійних судах – контейнеровозах, судах РО-РО і трампових судах.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

Питання-Відповідь

01Що таке негабаритні вантажі?

Негабаритний вантаж – це особливий вид вантажу, що відрізняється великими розмірами. Зазвичай до такого типу відносять будівельні конструкції, промислове і медичне обладнання, дорожню техніку з наступними параметрами: висота 4 м, довжина 22 м і ширина понад 2,5 м. Транспортування такого вантажу потребує спеціального транспортного засобу, надійного кріплення та дотримання спеціальних правил перевезення.

02Як здійснюються міжнародні перевезення негабаритних вантажів?

Olenich Group перевозить негабаритні вантажі авто та морськими судами. Ми використовуємо причепи, тягачі та автопоїзда. Доставляємо вантажі на трапових судах, лінійних судах-контейнеровозах і судах РО-РО. Пропонуємо відвантаження вантажів у контейнерах типу Flat rack і Open top та без контейнерів. Розробляємо найкращі маршрути, займаємось навантаженням та розвантаженням вантажу та допомагаємо зібрати необхідні документи.

03Що потрібно для міжнародних перевезень негабаритних вантажів?

Перевезення негабаритних вантажів повинні здійснюватися згідно міжнародних правил перевезення, оскільки норми та стандарти в різних країнах можуть відрізнятись. Також є відмінності в правилах дорожнього руху, що може викликати певні труднощі. Сертифікати, дозволи і супровідні документи теж повинні відповідати всім правилам. Якщо будуть допущені помилки, вантаж можуть не пропустити на територію країни.

04Чи є якісь особливості міжнародних перевезень негабаритних вантажів?

Оскільки негабаритний вантаж – це вантаж великого розміру, такий вид перевезень має ряд особливостей. Для міжнародних перевезень потрібно мати дозволи, сертифікати та інші документи, що дозволяють транспортувати вантаж та відповідають міжнародним правилам. Для доставки використовуємо платформи та контейнери, що дозволяють легко завантажити техніку чи обладнання. Пропонуємо страхування, щоб не хвилюватись за безпеку вантажу.

 • Перевезення негабаритних вантажів – це особливий вид доставки, що вимагає обережності та уважності, а ще спеціального транспорту та дозволів. Olenich Group організовує доставку негабаритних вантажів як в Україні, так і за її межами. Ми підбираємо відповідний транспорт, організовуємо контейнерне перевезення, доставку морем та автошляхами. Допомагаємо з оформленням документів та одержанням всіх потрібних дозволів. З нами доставка будь-якого вантажу пройде легко і без бюрократії!

  Перевезення негабаритних вантажів будь-якого типу
  Негабаритний вантаж відрізняється від інших типів вантажів своїми розмірами. Зазвичай це вантаж висотою від 4 м та довжиною понад 22 м. До такого типу відносяться будівельні конструкції, промислове і медичне обладнання, металоконструкції, дорожня та будівельна техніка.

  Для перевезення негабаритного вантажу необхідні відповідні дозволи та спеціальний транспортний засіб. Olenich Group здійснює доставку негабариту автомобільним та морським транспортом. Для перевезення по Україні, доставки з Європи чи Азії ми використовуємо автотранспорт – причепи, тягачі та автопоїзда. Для високого вантажу підбираємо низькорамні платформи, а для важкого – платформи з високою вантажопідйомністю і великою кількістю осей. Так можна рівномірно розподілити вагу вантажу на поверхні та не пошкодити дорожнє покриття. Також ми застосовуємо спеціальні засоби для фіксації та навантаження. Це вигідний спосіб перевезення, коли товар необхідно доставити в обмежений термін.

  Морське перевезення дозволяє транспортувати вантажі будь-якого розміру та маси на далекі дистанції. Olenich Group пропонує відвантаження негабаритних вантажів у контейнерах типу Flat rack і Open top та без контейнерів.
  Контейнер-платформа – це спеціальне пристосування без даху та бічних стінок. Торцеві стінки відкидаються, тому будь-який вантаж легко завантажити на платформу.

  Контейнер Open Top – суховантажний контейнер зі зйомним дахом, що дозволяє завантажувати негабаритні вантажі вертикально.

  Доставляємо вантажі на трапових судах, лінійних судах-контейнеровозах і судах РО-РО. Велика перевага морських перевезень – низька вартість і висока безпека. Міцні металеві стінки надійно зберігають вміст контейнера. Такий вид доставки доступний за ціною, однак займає більше часу, ніж автомобільний.

 • Вигідні логістичні послуги – доставка негабаритного вантажу в будь-яку країну!
  Olenich Group супроводжує на кожному етапі перевезення негабаритних вантажів. Ми вимірюємо параметри вантажу, підбираємо оптимальний вид перевезення і транспортний засіб. Розробляємо раціональний маршрут, щоб максимально зменшити час доставки та уникати можливих труднощів на шляху. Ефективність доставки у великій мірі залежить від вибору маршруту, тому ми враховуємо не тільки відстань, а й витрати на паливо, особливості вантажу та можливості проїхати в деяких ділянках дороги.

  При необхідності надаємо консультації щодо відвантаження негабаритних вантажів та пояснюємо схему маршруту. Проводимо навантажувально-розвантажувальні роботи та безперервно відстежуємо негабаритні вантажі.
  Ми займаємось всіма організаційними питаннями, зокрема узгодженням перевезення з відповідними органами та збором документації. Перевезення негабаритного вантажу передбачає виготовлення спеціальних дозволів, сертифікатів та оформлення супровідних документів. Ми допоможемо з оформленням документації, щоб ви не витрачали час на вивчення всіх юридичних нюансів.

  Міжнародні перевезення негабаритних вантажів мають свої особливості. В основному це відмінності в законодавстві та правилах дорожнього руху, що може викликати певні труднощі. Документи на перевезення теж повинні відповідати міжнародним правилам. Якщо буде допущена хоча б одна помилка, вантаж можуть не пропустити на територію іншої держави.

  Для того, щоб бути впевненим в успішній доставці вантажу, пропонуємо оформити страховку в провідних страхових фірмах. Також ми допоможемо з обов’язковим страхуванням певних видів техніки, згідно з заявленими обсягами вантажу. Така схема перевезення негабаритного вантажу дозволить не хвилюватись за своєчасну доставку та цілісність товарів. Olenich Group відповідально підходить до організації кожного перевезення та гарантує найкращий результат!

Детальніше

Менше