• RU
 • EN
 • UA

Міжнародні збірні перевезення LCL та LTL імпортованих та експортованих вантажів

Ми пропонуємо відвантаження збірними контейнерами (LCL) і збірними машинами (LTL) як імпортних, так і експортних вантажів, що забезпечує найкраще вирішення завдань наших клієнтів.

Розрахунок вартості міжнародних перевезень
Після заповнення форми наш менеджер перезвонить Вам і підбере найкращий маршрут

Питання-Відповідь

01Який тип перевезення збірних вантажів вибрати – LCL або LTL?

Є два способи перевезення збірних вантажів – LCL і LTL, тобто доставка в контейнері або автотранспортом. Вибір одного з них залежить від габаритів, класу товару і країни призначення. Для доставки товару в країни Європи оптимально вибирати LTL перевезення, а для імпорту товару з Китаю й інших далеких країн – LCL. Металева конструкція надійно зберігатиме товар у будь-якій ситуації, а габаритний, складний вантаж можна перемістити на інший вид транспорту прямо в контейнері.

02У які країни здійснюються LCL та LTL перевезення?

Компанія Olenich Group організовує доставку різних типів вантажів по всьому світу. Можна оформити перевезення по Європі та в країни Азії, а також замовити доставку імпортованих товарів в Україну. LCL та LTL перевезення здійснюються морським, залізничним, авіа та автомобільним транспортом. Заповніть заявку на нашому сайті – і менеджери виберуть найкращий варіант доставки! 

03Як я можу з Вами зв'язатися?

Замовити послуги перевезення в компанії Olenich Group можна на нашому сайті. Для цього необхідно заповнити онлайн форму або ж зателефонувати за вказаними номерами. Ми із задоволенням проконсультуємо з питань перевезення, оформлення супровідних документів та швидко оформимо заявку на доставку. Наша компанія готова обговорювати різні варіанти перевезення, щоб Ви були задоволені результатом.

04Що потрібно для початку співпраці та перевезення збірних вантажів?

Головне в організації доставки – визначення усіх деталей щодо перевезення вантажу. Необхідно вказати тип товару, його масу, розмір та інші особливості, а також країну призначення. Ці дані допоможуть швидко визначити найбільш оптимальний маршрут та вартість перевезення. Для формування заявки внесіть інформацію та номер телефону в онлайн форму на нашому сайті. Ми зв’яжемось в найкоротший термін та обговоримо всі нюанси.
 • Міжнародні перевезення збірних вантажів – це вигідне рішення доставки невеликого товару. Завдяки тому, що контейнер чи вантажівка повністю заповнюється посилками, вартість суттєво знижується – ви платите лише за той простір, який займає вантаж.

  Компанія Olenich Group надає логістичні послуги – формування збірних вантажів, доставка в будь-яку країну, консультації з питань перевезення, страхування вантажу та послуги митного брокера. З нами доставка будь-якого вантажу пройде швидко та без перешкод!

  Швидка та доступна доставка товару в будь-яку точку планети
  Міжнародні перевезення збірних вантажів – це спосіб доставки різних дрібногабаритних товарів в одному транспортному засобі, який стабільно набирає популярність. Такий вид перевезень особливо актуальний, коли потрібно доставити товар об’ємом до 13 м³. В гарячий сезон транспортування збірних вантажів дозволяють доставити товар в іншу країну швидше, ніж окремим контейнером або авто.

  Olenich Group здійснює міжнародні перевезення збірних вантажів двома способами:

  • LCL відвантаження (Less than Container Load) – транспортування невеликих посилок від різних замовників в одному контейнері та за єдиним документом.
  • LTL відвантаження (Less than Truck Load) – завантаження автотранспорту дрібними посилками від декількох відправників.

  Такий спосіб перевезення дозволяє суттєво заощадити, оскільки витрати на доставку розподіляються між усіма відправниками. Не потрібно самостійно орендувати автомобіль чи оплачувати весь контейнер. Варто вибрати LCL відвантаження, якщо товар завеликий для одного контейнера, однак замалий для двох – можна відправити залишок вантажу LCL доставкою. Якщо вантажі з різних країн мають єдине місце призначення, LTL відвантаження дозволяє в певній точці маршруту сформувати одну посилку та доставити за адресою.

  Як відбувається LCL відвантаження
  Спочатку з усіх товарів з аналогічними характеристиками ми формуємо збірний вантаж, який проходить перевірку та підготовку до відправлення. Товари завантажуються в контейнер на транспортний засіб – морський, автомобільний, залізничний чи авіа. Контейнер пломбується, що гарантує безпеку перевезення. Після прибуття в місце призначення вантаж розформовується.

  За допомогою LCL доставки ми можемо перевозити вантаж кількома видами транспорту: спочатку на морському судні, а потім перемістити на авто або залізничний транспорт. Це дуже зручно, оскільки не потрібно відкривати контейнер, щоб перемістити товар.

  Вартість перевезення залежить від маси та розміру вантажу і локальних витрат, однак таким методом доставки заборонено перевозити легкозаймисті, вибухові, хімічні речовини, підакцизні товари та продукти, що швидко псуються.

 • Як відбувається LTL відвантаження
  LTL доставка – це швидкий та зручний спосіб перевезення невеликих партій товарів у вантажній машині, який часто обирають для поставки імпортованих вантажів з європейських країн. Зазвичай вага вантажу становить від 75 кг до декількох тон. Посилки поступають на склад, де ми їх упаковуємо, маркуємо та завантажуємо в авто. Для того, щоб уникнути будь-яких перешкод під час доставки, ми попередньо розробляємо маршрут. Ми спостерігаємо за переміщенням авто за допомогою GPS навігації.

  LTL перевезенням заборонено доставляти товари без відповідної упаковки та насипні вантажі.

  Як відбувається доставка збірних імпортованих та експортованих вантажів
  Olenich Group організовує міжнародні перевезення збірних вантажів з Європи, Азії та Америки, а також доставляє товари з України в будь-яку точку світу. Для кожного виду вантажу підбираємо відповідний транспорт та тип контейнеру – рефрижератор, авто з металевим чи тентовим кузовом, відкриті контейнери та контейнери-платформи.
  Займаємось завантаженням та вивантаженням товару з портів чи залізничних станцій, розробляємо найкращий маршрут, який дозволяє уникнути затримок та проблем на дорозі. Морські перевезення відбуваються лише перевіреними, надійними шляхами, тож ми гарантуємо безпечну і швидку доставку. З України відправляємо вантажі морем через Одеський, Південний та Чорноморський порти.

  Додатково ми надаємо консультації з питань перевезень вантажів, що дозволяє скоротити час, проведений на кордоні та зменшити можливі ризики. Для успішного проходження кордону допомагаємо оформити супровідні документи та надаємо послуги митного брокера. Пропонуємо страхування вантажу в найкращих страхових компаніях України та за кордоном, що дозволить не хвилюватись за пошкодження товару та надійність доставки.

  Перевезення збірних вантажів – це найкращий спосіб доставки невеликих партій товарів, який дозволяє зекономити час та гроші. Olenich Group організовує LCL і LTL доставку в будь-яку країну. Ми обираємо оптимальний маршрут та вид транспорту, надаємо регулярні звіти та допомагаємо з оформленням документів. Співпрацюючи з нами, ви збережете час та кошти для вирішення інших важливих питань!

Детальніше

Менше