• RU
 • EN
 • UA

Страхування вантажів для міжнародних перевезень

Ми пропонуємо страхування ваших вантажів у кращих світових компаніях, таких як Інго Україна і ТТ Клуб. Для розрахунку вартості зверніться до нашого фахівця, і Ви будете спокійні за безпеку вашого вантажу.

Зв'язатися з менеджером

Питання-Відповідь

01Як отримати страховку на вантаж для міжнародних перевезень?

Для того, щоб отримати страховку на вантаж, потрібно звернутись в нашу компанію. Ми проконсультуємо щодо всіх нюансів страхування. Для оформлення страховки потрібно надати особисті дані, інформацію про вантаж та визначити спосіб перевезення, а після цього підписати договір страхування. В договорі визначається сума страхового внеску, розмір та термін виплат, а також умови настання страхового випадку.

02У чому особливості страхування вантажів для міжнародних перевезень?

Страхування вантажів для міжнародних перевезень у багатьох випадках є обов’язковим. Це захищає вантаж від непередбачуваних ситуацій у будь-якій країні, через яку він перевозиться. Страховка повинна відповідати міжнародним нормам та чітко визначати умови виникнення страхового випадку та виплат. Страхування має деякі нюанси, тому ви можете заповнити заявку на нашому сайті або зателефонувати в компанію Olenich Group для детальної консультації. 

03Де я можу отримати страховку на вантаж у Києві?

Для того, щоб застрахувати вантаж, потрібно звернутися в компанію Olenich Group. На сайті компанії заповніть форму, вкажіть свої контактні дані і ми зв’яжемось з вами в найкоротший термін. Ви можете оформити страховку в онлайн-режимі в будь-який момент, де б ви не знаходились. Ми працюємо з кращими страховими фірмами України та світу –  Інго Україна і ТТ Клуб та допомагаємо застрахувати будь-який вид товару.

04Які існують види страхування вантажів при перевезенні?

Загалом, види страхування поділяються на три групи. </br>Група А «З відповідальністю за всі ризики» – власник майна отримує відшкодування за пошкодження чи втрату вантажу у будь-якій ситуації, що визначена договором. </br>Група B «З відповідальністю за приватну аварію» – дозволяє отримати компенсацію при стихійних лихах, ДТП, втраті транспортного засобу тощо. </br>Група C «Без відповідальності за пошкодження» – виплата можлива лише через крах, наприклад аварії морського судна. 

 • Страхування вантажів – обов’язковий елемент в організації міжнародного перевезення. При транспортуванні вантажу можливі різні непередбачувані обставини, що призводять до псування та втрати майна: стихійні лиха, страйки чи бойові дії.

  Надаючи логістичні послуги, Olenich Group прораховує всі можливі ризики, однак бувають форс-мажорні ситуації, які неможливо контролювати. Тому, щоб ви не хвилювались за безпеку вантажу, варто його застрахувати. Ми допоможемо оформити страхову в кращих страхових компаніях на міжнародному ринку.

  Для чого потрібно страхувати вантаж для міжнародного перевезення

  Страхування вантажів – це підписання договору зі страховою фірмою про виплату компенсації в разі настання страхового випадку, наприклад коли товар зіпсовано або втрачено. Таким чином ризики при перевезенні перекладаються з власника товару чи перевізника на страхову компанію. Договір може скласти як вантажоперевізник, так і власник вантажу. В ньому детально прописуються умови страхування і сума фінансової компенсації.

  Olenich Group надає логістичні послуги – організацію перевезення вантажів з Європи і Азії, а також доставку по Україні, допомагає зібрати та оформити супровідні документи й консультує з питань перевезення. Ми працюємо оперативно та якісно, беремо до уваги всі можливі ризики, однак виникнення фор-мажору варто враховувати. Необхідно відповідально підійти до захисту товарів і оформити страхування вантажів.
  Під час транспортування можуть виникнути обставини, що приведуть до пошкодження чи руйнування вантажу:

  • стихійні лиха: повені, зсуви, землетруси, снігові лавини тощо;
  • перевезення в районі антитерористичних операцій та в місцях ведення бойових дій;
  • страйки, теракти та громадянські заворушення;
  • впровадження нових умов та документів, що змінюють правила транспортування вантажу на території певної країни;
  • неможливість доставити товар вчасно чи його втрата через технічну несправність транспорту.

  Страхування вантажів для міжнародних перевезень дозволить попередити та уникнути таких ситуацій, просто уклавши договір.

 • Види страхування вантажів Olenich Group

  Ми пропонуємо застрахувати вантаж у кращих страхових компаніях України та світу – Інго Україна і ТТ Клуб. Можна вибрати один з трьох варіантів страхування: А, В, С.

  Група А «З відповідальністю за всі ризики» – відшкодування за пошкодження та втрату майна при будь-якій ситуації: ДТП, крадіжка, пограбування тощо.

  Група B «З відповідальністю за приватну аварію» – відшкодування виплачуються при частковій аварії – через стихійні лиха, ДТП, вибухи, втрату транспортного засобу та через інші нещасні випадки при транспортуванні вантажу.

  Група C «Без відповідальності за пошкодження» – страхування майна лише від краху, наприклад аварії морського судна.

  Група В і С дуже схожі між собою. На підставі цих угод можна оформити страхування вантажів при транспортуванні будь-яким видом транспорту. Компенсована сума дозволить повністю чи частково покрити збитки, згідно визначених в договорі умов.

  Як оформити договір страхування вантажів для міжнародних перевезень
  В договорі страхова компанія та власник вантажу визначають всі умови страхування: визначаються страхові випадки, розмір та умови виплати коштів. Після підписання договору компанія бере на себе зобов’язання виплатити певну суму коштів в обмін на те, що страхувальник оплачує страховий внесок.
  В договорі потрібно вказати інформацію про власника майна та страховика та детальний опис вантажу, що перевозиться. Потрібно визначити умови настання страхового випадку, суму компенсації, розмір внеску і час його внесення та термін дії договору. Також визначається порядок коригування чи розірвання договору. Обидві сторони скріплюють документ підписами.

  Вартість страхування вантажів залежить від типу вантажу та виду перевезення – авіа, автотранспорт, залізничний чи морський. Тариф визначається у відсотках від страхової суми. Розмір виплати дорівнює вартості майна, що затверджена договором. Вартість може включати митні збори та фрахт. Визначається страхова сума на основі перевізних документів та заяви власника майна. Розмір може бути збільшено на суму очікуваного прибутку при згоді обох сторін договору.

  Olenich Group відповідально підходить до організації транспортування, безперервно стежить за переміщенням вантажу та враховує всі можливі ризики. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен вантаж був доставлений вчасно, а ви задоволені співпрацею. Однак існують ризики, коли майно може пошкодитись через обставини, які неможливо контролювати, тому ми допоможемо оформити страхування вантажів для міжнародних перевезень та розкажемо про всі нюанси перевезення, щоб ви були спокійні за безпеку вантажу!

Детальніше

Менше