• RU
  • EN
  • UK

Страхування

Ми пропонуємо страхування ваших вантажів у кращих світових компаніях, таких як Інго Україна і ТТ Клуб. Для розрахунку вартості зверніться до нашого фахівця, і Ви будете спокійні за безпеку вашого вантажу.

Зв'язатися з менеджером

faq

faq

1. Як оформити страхування вантажів при міжнародних перевезеннях?

При оформленні страхового договору сторони відштовхуються від чинного законодавства. Вантаж приймають до страхування в сумі, заявленій страхувальником. Вона не повинна перевищувати вартість, зазначену в перевізних документах. Заява про укладення страхового договору містить наступну інформацію про перевезений вантаж:

- його назва, вид упаковки, кількість місць і вага;
- вид транспорту; способи відправки;
- номери і дати перевізних документів;
- пункти проходження (пункт відправлення, перевантаження, призначення);
- страхова сума (зазвичай це вартість вантажу);
- умови страхування.

2. Які особливості страховки вантажу при міжнародних перевезеннях?

Страхування вантажу проводиться з метою виключити або мінімізувати збитки через пошкодження або втрату товарно-матеріальних цінностей. Застрахувати можна будь-який дозволений до перевезення вантаж, незалежно від виду та географії перевезення.

3. Де в Одесі оформити страховку вантажу?

Ви можете оформити страховку прямо у нас в офісі за адресою вул. Отрадна 8

4. Які є види страхування вантажів при перевезенні?

Існує два основних види страхування, що оформлюють для міжнародних перевезень, - страхування вантажу та страхування відповідальності перевізника. Перший вид передбачає захист інтересів власника вантажу; другий - покриття ризиків, пов'язаних з виконанням перевізником своїх контрактних зобов'язань перед клієнтом.

Умови та суми страховки узгоджуються індивідуально. Базуючись на нормах міжнародного права діють Застереження Інституту лондонських страховиків.