20-річний досвід, партнерський підхід, ефективність, професіоналізм

 

Упродовж більш ніж двадцяти років ми перетворюємо міжнародні перевезення вантажів на процес, за якого Ви витрачаєте мінімум зусиль і отримуєте максимум результату, вивільняючи Ваш час для вирішення більш пріоритетних завдань бізнесу.

Ми перевозимо будь-який вантаж, який можна завантажити, залити або засипати в контейнер. Ми постійно прагнемо до інновацій і розширення спектру послуг, що надаються нашим клієнтам, пропонуючи експедирування й перевезення негабаритніих вантажів судновими партіями й унікальні рішення з використанням спеціалізованих контейнерів і устаткування, надаючи Вам можливість реалізовувати найсміливіші логістичні схеми з одним партнером.

Компанія "Olenich Group ltd" заснована в 1995 році, є одним з найбільших експедитором та таким, що має бездоганну репутацію на ринку контейнерних перевезень в Україні, налічує штат у 30 співробітників, має в розпорядженні офіс в Одесі , Україна, і власний парк авто контейнеровозів і автотранспорт в оперуванні загальною кількістю понад 100 одиниць. Компанія є членом АМЕУ,  агентом в Україні NewPort Tank Сontainers, що є № 3 у світі за розміром оператора, володіючи парком  24000 танк контейнерів . Відповідальність експедитора «Оленич Групп» застрахована в ТТ Club з покриттям на суму EUR 360'000 за страховим випадком.

Наша компанія проводить політику нульової терпимості до хабарів у процесі організації перевезень вантажів.

 

 

 


Читати далі

Розрахувати вартість перевезення