Электромобілі з США

 

Детально розроблена, эфективна логістична схема доставки автомобілів в поєднанні із наявністю прямого представника нашої компанії на території США, дозволяє підібрати під Ваші критерії та придбати автомобіль безпосередньо із торгового майданчика в США з доставкою, сплативши при цьому ціну до 30% нижче,ніж на аналогічний автомобіль на території України!

Основа нашої концепції – продаж та доставка экологічних электромобілів, придбаних  без пошкоджень (продаж не є наслідком ДТП), з детальною експертизою автомобіля та тестом стану АКБ.

Ми прагнемо завжди йти на крок вперед у задоволенні потреб наших покупців, пропонуючи можливість придбати автомобіль із США у лізінг,  отримуючи можливість використовувати автомобіль, сплативши лише невелику частину ціни. Безпека та спокій наших покупців є пріорітетом для нас, тому увесь процес транспортування автомобіля повністю застрахований в компанії «ІНГО-Україна»

Для наших покупців, які бажають отримати автомобіль «тут та зараз» ми завжди готові запропонувати автомобілі у наявності на складі на території Украіни!

 


Читати далі

Розрахувати вартість перевезення