Вигідні рішення з перевезення наливних вантажів

 

Ми пропонуємо ефективний спосіб перевезення наливних вантажів у танк-контейнерах, який дозволяє зменшити вартість продукту, виключаючи витрати на тару, її заливання, зливання, утилізацію, івідповідає міжнародним екологічним стандартам, які стають дедалі жорсткішими.

Наша компанія є агентом в Україні компанії NewPort Tank Сontainer, що є № 3 за розміром оператором у світі, який оперує парком понад 24000 танк контейнерів.

Завдяки  агресивнiй,  клiєнто-орiєнтованій  политиці  та  розвинутiй мережі агентств у всіх значних портах світу, ми запропонуємо Вам найоптимальніше рішення для транспортування наливного вантажу в будь-яку точку світу.

Для перевезень наливних вантажів, потребуючих спеціальні танк-контейнери (агрессивні рідини, рідини с щільністю більш ніж 1,25, або потребуючих високої температури розігріву, або навпаки дотримання температурного режиму впродовж перевезення), ми готові надати  спеціальні танк контейнери в оренду на  на тривалий період та забеспечити логістічну підтримку Вашого проекту.

 


Читати далі

Розрахувати вартість перевезення