• RU
 • EN
 • UA

Послуги митного брокера

Ми перетворюємо міжнародні перевезення вантажів на процес, при якому Ви витрачаєте мінімум зусиль і отримуєте максимум результату, звільняючи Ваш час для вирішення більш пріоритетних завдань бізнесу.
Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Одесі, Чорноморську, Південному (ТІС).

Зв'язатися з менеджером

Питання-Відповідь

01Хто такий митний брокер?

Митний брокер – це особа, яка є посередником між державними митними органами і юридичними чи фізичними особами, що потребують оформлення експорту та імпорту вантажів. За допомогою митного брокера процедура проходження митного контролю стає легкою та зрозумілого. Якщо Ви не розбираєтесь в тонкощах оформлення документів для міжнародних перевезень, не знаєте юридичної сторони цього питання, митний брокер допоможе з усім цим розібратись та уникнути помилок.

02Які послуги надає митний брокер?

Митний брокер допомагає оформляти документи для експорту, імпорту товарів, отримувати необхідні дозволи та сертифікати, заповнювати супровідні документи. Проводить консультації з митного оформлення документів – декларацій, попередніх повідомлень, заяв тощо. Готує документацію для подачі на митницю, відкриває електронні ключи та отримує сертифікати для акредитації компанії як суб’єкта ЗЕД.

03Чи справді митно-брокерські послуги сприяють процесу перевезення?

Так. Користуючись послугами митного брокера, можна скоротити час на оформлення митної документації в рази. Митний брокер Olenich Group з легкістю розбирається з нюансами в складанні договорів, кошторису витрат та отримання дозволів. Він допоможе уникнути помилок в документації, які можуть стати причиною затримок на кордоні. Адже навіть через маленьку помилку чи відсутність одного документа вантаж можуть не пропустити через кордон.

04Як я можу зв’язатися з Вами?

Замовити послуги митного брокера можна на сайті компанії Olenich Group. Ви можете заповнити онлайн форму, вказавши електронну пошту та номер телефону, і очікувати на дзвінок менеджера. Також можна самостійно звернутись в нашу компанію за номерами телефонів, вказаними в розділі «Контакти». Ми із задоволенням надамо відповіді на всі Ваші запитання щодо міжнародних перевезень.

 • Залучення митного брокера Olenich Group – це гарантія швидкого та успішного проходження митного контролю!

  В організації міжнародного перевезення, напевно, найскладнішим етапом є саме митне оформлення. Це достатньо затяжний й трудомісткий процес, який вимагає великої уваги та знання юридичної справи. Через неправильне заповнення документів чи недостачу якогось сертифікату можуть не пропустити всю партію товарів. Ми надаємо якісні митно-брокерські послуги, щоб ви були впевнені у тому, що вантаж без перешкод перетне кордон і відправиться до отримувача. Митний брокер допоможе вирішити найскладніші ситуації!

  Що включають в себе митно-брокерські послуги

  Швидкість доставки у великій мірі залежить від оперативного оформлення документації на вантаж. Проходження митного контролю – один з найскладніших етапів, що вимагає підготовки відповідних дозволів, сертифікатів, накладних і декларацій. Самостійно розібратись в тонкощах оформлення важко, а неправильно заповнені документи можуть спричинити затримку на кордоні і стягнення штрафів. Такі простої негативно впливають на ведення бізнесу – угоди зриваються, а партнер не може вчасно отримати товар.

  Митний брокер Olenich Group допоможе одержати дозвільні документи, які обов’язкові для митного оформлення: для сертифікації ми визначаємо перелік дозволів для конкретного товару, подаємо запити до відповідних органів та надаємо всю документацію для перевезення вантажу без перешкод. Допомагаємо зібрати дозволи на ввезення, сертифікати на продукцію, заповнити CMR, ТТН, CARNET TIR та іншу документацію.

  Митний брокер проведе консультації з питань митного оформлення декларацій і попередніх повідомлень, заповнення супровідних документів відповідно до встановлених вимог – контракт, інвойс та інші. Розрахує вартість митних платежів, зокрема митного очищення вантажів, розробить кошторис витрат по вантажу.

  Митно-брокерські послуги включають і акредитацію компанії на митниці як суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності. Ми готуємо документи для подачі в митницю – оформляємо заяви, відкриваємо електронні ключі та одержуємо сертифікати. Olenich Group супроводжує на кожному етапі реєстрації компанії, допомагає складати ЗЕД договори відповідно до змін в законодавстві, готує контракти та надає консультації з юридичних питань діяльності компанії на зовнішньому ринку.

 • Як проходить митне оформлення імпорту та експорту вантажів

  Митний брокер допомагає з оформленням імпорту та експорту вантажів. Оформлення імпорту включає регулярні консультації, підготовку документів, отримання дозволів та інших документів, розрахунок та оплату платежів, розмитнення товару і доставку до отримувача. В оформленні експорту митний брокер допомагає скласти контракт на експорт, визначити код товарної номенклатури (УКТ) ЗЕД, отримати дозволи, організувати перевезення та повернути ПДВ.

  Ми надаємо митно-брокерські послуги для оперативного розмитнення та перевезення будь-яких товарів: електроніки, продуктів харчування, одягу, побутової хімії, медичного і промислового обладнання, культурних цінностей та інших товарів.

  Для успішного проходження митного контролю необхідно надати основні відомості про вантаж в компанію Olenich Group:

  • детальний опис вантажу та всіх його елементів – найменування, походження, кількість тощо;
  • габарити вантажу, загальна вага та розміри партій;
  • наявні супровідні документи, оформлені в тому місці, де товар закуповувався і формувався;
  • додаткову документацію, виходячи з особливостей вантажу.

  Переваги митно-брокерських послуг Olenich Group

  Ми надаємо митно-брокерські послуги в Одесі, Чорноморську та Південному, які дозволять заощадити час та кошти на експорт чи імпорт товарів. Ми контролюємо весь процес проходження митного контролю, тому співробітники митниці не зможуть підняти закупівельну вартість вантажу, що може створити додаткові витрати.
  Шукаємо способи максимально зменшити витрати під час митного оформлення та скоротити час доставки, працюємо з різними типами вантажів незалежно від розмірів чи класу небезпеки. Безперервно моніторимо зміни в законодавстві, тому всі документи будуть оформлені згідно з актуальними нормами та правилами!

  Митний брокер використовує у своїй роботі інноваційні технології та дієві схеми, що дозволяє без проблем розмитнити вантаж і налагодити зв’язок замовника та інспектора. Тому ми гарантуємо швидке оформлення документів та найкращий результат.

  Така співпраця дозволить зменшити до мінімуму всі можливі проблеми на митниці, зекономити ваш час та кошти. Ми надаємо митно-брокерські послуги в Одесі, Чорноморську та Південному, допомагаємо оформити будь-який вид товарів та вирішуємо найскладніші ситуації!

Детальніше

Менше